Caramella Golden Sand detská zavinovačka piesková

Kód: 33782
€69
Dodanie 5-7 dní
Môžeme doručiť do:
26.4.2021

Elegantná detská zavinovačka. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť Caramella navrhuje a vyrába výrobky, ktoré sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov.

Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.

Elegantná béžová zavinovačka pre novorodenca. Zavinovačka je vyrobená z béžového velúru a vyplnená netkanou textíliou, vďaka ktorej je veľmi teplá. Zdobené zlatou firemnou výšivkou. Šaty sa používajú veľmi pohodlne - uviazané na mašľu. 

Nemá tuhnutie a po rozložení bude perfektný aj ako letná perina.

Dodatočné parametre

Kategória: Zavinovačky
Záruka: 2 roky
Farba: Piesková
Kolekcia: Golden Sand
Rozmer: 67 x 35/40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.