Caramella Baby Blue stojaca lampa so znakom modrá

Kód: 32979
€164
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
6.7.2021

Dizajnová stojaca lampa do detskej izby. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tienidlo v klasickom modrom honičom s elegantným firemným znakom. Veľká izbová lampa na umiestnenie na podlahu bude fungovať v každej detskej izbe.

ROZMERY: tienidlo - výška 25 cm, dolný priemer 40 cm, horný priemer 20 cm, celková výška 152 cm

VÝKON ŽIAROVKY: až 60 W

POZNÁMKY: Produkt sa predáva bez žiarovky, špecifikácia napájania má iba informačný charakter. Možnosť dokúpiť malé žiarovky, lampy, nástenné lampy a luster.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Stojace lampy
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá
Kolekcia: Baby Blue

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.