Momon základňa pre IsoFix

Kód: BASEISOFIX
€195 €162,50 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
19.4.2023
Možnosti doručenia

Základňa Isofix pre autosedačky Momon a Nanán.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podľa posledných testov je ISOFIX najbezpečnejším systémom pre prepravu detí.

ISOFIX je normovaný spôsob (ISO 13216) pripevnenia detskej autosedačky k automobilu.

Skladá sa:  z dvoch pevne ukotvených úchytiek na vozidle, pripevnených pevne k jeho karosérii a z dvoch častí na detskej autosedačke (výstupky), ktoré zapadajú do úchytiek na vozidle. 

Inštalácia: Jednoducho výstupky z autosedačky nasuniete na isofix úchyty v aute a po zvukovom kliknutí je autosedačka namontovaná. Nemusíte ju už pripevňovať bezpečnostnými pásmi.

Systém uchytenia autosedačky je tak oveľa stabilnejší a pevnejší. 

SYSTÉM ISOFIX TIEŽ ZABRÁNI CHYBÁM PRI INŠTALÁCII AUTOSEDAČKY

Bohužiaľ len asi 30 % autosedačiek, upevňovaných prostredníctvom bežného bezpečnostného pásu, je inštalovaných do vozidla správne. Pri používaní systému ISOFIX je ich osadených správne 96 %. 

EXTERNÁ ZÁKLADŇA pre ISOFIX 

Na uchytenie autosedačiek Momon skupiny 0+ (od 0 do 13 kg) sa používa externá základňa Momon, ktorá sa na systém ISOFIX v aute namontuje a samotnú autosedačku – vajíčko potom kliknete na túto základňu v opačnom smere jazdy, čo je pre dieťa bezpečnejšie ako v smere jazdy.

Ani základne nie sú univerzálne. Každá značka má k svojim autosedačkám aj svoju základňu !!!

PODPORNÁ NOHA

Podporná noha zabraňuje „utopeniu“ alebo prepadnutiu autosedačky v prípade autonehody, to znamená, že udrží autosedačku so základňou stále v rovnej polohe. V tomto prípade nemôže mať auto dutú podlahu, napr. s úložným priestorom, pretože podporná noha potrebuje podlahu pevnú, aby mohla splniť svoj účel. Podporná noha je výškovo nastaviteľná.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k autosedačke
Záruka: 2 roky
barva: černá
velikost: monentálne nedostupná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nanán je medzinárodná, vedúca značka vo svete ranného detstva detí. Ide o svet úplne prispôsobený a vyrobený pre bábätká. Nábytok a doplnky do detskej izby, posteľná bielizeň, plyšové hračky, cestovné a kozmetické tašky a mnoho iných. Kompletné a premyslené produktové rady dekorujú prostredie dieťaťa s láskou a starostlivosťou. Od uvedenia značky do dnešného dňa ostala základná myšlienka rovnaká, priviesť rozmaznávanie do sveta každého dieťaťa.
Nanán katalóg 2021
Nanán kočík After by Momon