Micuna Valentina detská postieľka 120x60 cm biela

Kód: 34000
€348
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021

Kolekcia Valentina sa vyznačuje eleganciou a jemnosťou. Korunku na kolíske zdobia 3 žiarivé kryštály , ktoré jej dodávajú osobitný nádych svetla. 

Pomocou spojovacej sady, postieľku môžete použiť pre dvojičky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajšie rozmery:  výška 105 cm / šírka 65,5 cm / dĺžka 120 cm

Vnútorné rozmery :  Dĺžka 117 cm / Šírka 59,5 cm

Materiál: Buk - MDF lakovaný

Bezpečnostné osvedčenie:  európske

Európske schválenie:  UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Farba: biela

 

Vlastnosti:

- antibakteriálna  farba Babybacter ® micuna  (* k 15. septembru 2020)
- 3 polohy základne postele
- mobilná strana
- 4 kolesá, 2 s brzdou


Detská postieľka Valentina s rozmermi 120 x 60 cm je navrhnutá a vyrobená v Španielsku  z bukového dreva z  udržateľných lesov. 

Voliteľne je možné pridať niekoľko systémov micuna: Súprava DUO na premenu dvoch postieľok na dvojlôžkové postieľky, systém kyvadla, ktorý umožňuje vyváženie postieľky pomocou kolískovej zásuvky alebo systém Relax ,  praktický systém, pomocou ktorého môžete umiestniť matrac do postieľky v dvoch rôznych polohách: vodorovne a so sklonom 7 ° až 10 °, bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg