Micuna spoločná detská postieľka Cododo

Kód: 28111
Obľúbené produkty
Značka: Micuna
€339
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021

Cododo je spoločná postieľka, ktorá vám pomôže udržať úzke spojenie s bábätkom v prvých mesiacoch veľkej citlivosti, pri ktorej matka i dieťa potrebujú prístrešie a vzájomný kontakt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločná detská postieľka má širšie využitie. Keď dieťa rastie a chodí spať vo svojej postieľke, bola navrhnutá ako konvertibilná umožnila tak, aby mal produkt dlhšiu životnosť a mohol sa dlhšie využívať. Môžete ho jednoducho prerobiť na odkladací box hračku s kolieskami, písací stôl alebo pohovku. MIni postieľka Cododo je bezpečná, pohodlná a všestranná

  • vnútorný rozmer 73,4 cm x 48,3 cm x 36 cm
  • vonkajší rozmer 84 x 53 x 67/88H cm
  • materiál bukové drevo
  • vrátane matracu proti udusenia
  • vrátane pásov na posteľ od 90-200 cm
  • nastaviteľná v 14 výškach
  • pohyblivá strana má 4 pozície
  • 4 pogumované kolieska s brzdou
  • prestaviteľná na písací stôl, box na hračky s kolieskami alebo pohovku
  • pohyblivú bočnicu je možné použiť ako spodnú poličku bez použitia náradia

Dodatočné parametre

Kategória: Mini postieľky
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Kolekcia: You & Me
Vonkajší rozmer: 84 x 53 x 67/88 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg