Micuna spoločná detská postieľka Cododo

Kód: MO-1639
€399 €332,50 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Cododo je spoločná postieľka, ktorá vám pomôže udržať úzke spojenie s bábätkom v prvých mesiacoch veľkej citlivosti, pri ktorej matka i dieťa potrebujú prístrešie a vzájomný kontakt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bieleho lakovaného farbami na báze vody a netoxickými laky. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Produkty značky MICUNA sú ošetrené antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Spoločná detská postieľka má širšie využitie. Keď dieťa rastie a chodí spať vo svojej postieľke, bola navrhnutá ako konvertibilné umožnila tak, aby mal produkt dlhšiu životnosť a mohol sa dlhšie využívať.

Môžete ho jednoducho prerobiť na odkladací box hračku s kolieskami, písací stôl alebo pohovku. Mini postieľka Cododo je bezpečná, pohodlná a všestranná

Vnútorný rozmer: 73,4 cm x 48,3 cm x 36 cm

Vonkajší rozmer: 84 x 53 x 67 / 88H cm

Materiál: bukové drevo

Bezpečnostné osvedčenia: Európske schválenie: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Farba: biela

Špecifikácia:

  • vrátane matraca proti udusenia
  • vrátane pásov na posteľ od 90-200 cm
  • nastaviteľná v 14 výškach
  • pohyblivá strana má 4 pozície
  • 4 pogumované kolieska s brzdou
  • prestaviteľná na písací stôl, box na hračky s kolieskami alebo pohovku
  • pohyblivú bočnicu je možné použiť ako spodná poličku
  • bez použitia náradia

Odporúčanie:

Na vyčistenie odporúčame otrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou.

Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: Mini postieľky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Biela
Kolekcia: You & Me
Vonkajší rozmer: 84 x 53 x 67/88 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2021