Micuna Nature detská postieľka 120x60 cm drevo a biela

Kód: 34139
€402
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
3.5.2021

Detská postieľka z bukového dreva. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nature postieľka , vyrobená z bukového dreva, je ideálna pre dom/byt s nórsko-škandinávskym štýlom. Je k dispozícii v dvoch farbách, bielej a búrkovej šedej. Vďaka týmto farbám v kombinácii s vodným drevom je táto kolekcia veľmi dobre adaptovateľná na akýkoľvek typ dekorácie. Detská postieľka Nature navyše obsahuje relaxačný systém , aby malo vaše dieťa čo najpríjemnejší odpočinok.

Kolekcia navrhnutá a vyrobená v Španielsku , ručne vyrobená z dreva z udržateľných lesov.

Zaujímavé:
Postieľka je vyrobená z bukového dreva s farbami na báze vody a netoxickými lakmi . Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu . Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Vnútorné rozmery: 117 x 59,5 cm 

Vonkajšie rozmery: výška 84 cm / šírka 65,5 cm / dĺžka 125 cm

Materiál: Buk - Lakovaný MDF - Melamínová doska

Charakteristika:

- 2 polohy základne postele na uľahčenie odpočinku dieťaťa
- Relaxačný systém v cene
- Pevná strana

Odporúčania:
Na čistenie postieľky odporúčame otrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčenou vodou.
Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: S pevnou bočnicou
Záruka: 2 roky
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg