Micuna detský polyuretánový matrac Confort 60x120cm

Kód: 33467
€205
Vypredané

Kvalitný vode odolný detský matrac z polyuretánovej peny s vysokou hustotou.

Detailné informácie

Podrobný popis

V spoločnosti Micuna skúmajú a analyzujú globálne odporúčania týkajúce sa detského spánku a aplikujú ich na všetky výrobky, čo zaručuje odpočinok a bezpečnosť.
Všetky matrace Micuna sú ošetrené proti roztočom a vyrobené v Španielsku.

Základný matrac R&R je vyrobený na jednej strane s 3D organickou bavlnenou tkaninou, technickou tkaninou so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť.
Interiérom základnej matrace R&R je jadro HR High Resilence, jadro Biocell s otvorenými pórmi s vysokou odolnosťou proti deformácii.
Tento matrac je doplnený systémom proti prevráteniu, ktorý zaručuje dieťaťu maximálnu stabilitu, udržuje ho na chrbte pri spaní, čo je poloha odporúčaná detskými lekármi a neonatológmi. Zahŕňa tiež polvalec, ktorý bráni dieťaťu v pohybe smerom k nohám postieľky a opusteniu odporúčanej polohy.
Základný matrac R&R je kompatibilný s Micuna Relax Systém, voliteľným systémom detských postieľok (patentovaný spoločnosťou Micuna), ktorý podporuje okrem iného dýchanie a trávenie dieťaťa, a súčasne znižuje nebezpečenstvo udusenia v dôsledku zvracania. Tento systém tiež umožňuje zabudovanie matraca od 7 do 10 ° bez odstránenia dieťaťa z postieľky.

Špecifikácia

  • vnútro z polyuretánovej peny s vysokou hustotou
  • látka SAFE & CLEAN je priehľadná a z 80% priedušná
  • na jednej strane je vodeodolný a z druhej vode odpudivý
  • liečebné účinky Aloe Vera s kĺbovým jadrom 25D
  • 3D textílie z organickej bavlny
  • technická tkanina so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 60 x 120 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2021