Micuna detská kolíska Nacelle šedo-biela

Kód: 31733
€496
Vypredané

Kožená kolíska Micuna vyrobená z eko kože.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolíska obsahuje dokovací systém, ktorý umožňuje jednoduchým spojením magnetom ukotviť kolísku Nacelle k niektorému z hojdacích kresiel pre dojčenie v našom katalógu.

Svoju Nacelle môžete umiestniť vpravo alebo vľavo, alebo v prípade dvojčiat môžete hojdať svoje dve deti naraz umiestnením Nacelle na každú stranu vášho hojdacieho kresla, zatiaľ čo s nimi budete relaxovať.

Vyberte si kombináciu, ktorá sa najlepšie hodí k výzdobe vášho domova! 

Kolekcia  navrhnutá a vyrobená v Španielsku .

Zaujímavé:

Náš betlehem je vyrobený z bukového dreva s  antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna , farbami na báze vody a netoxickými lakmi . Všetky naše dreviny pochádzajú z  lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom  a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch  ekologického dizajnu . Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe. 

Dodatočné parametre

Kategória: Mojžišove koše a kolísky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2021