Italbaby detský matrac Physioform 70x140cm

Kód: 010.0710
€299 €249,17 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
24.2.2023
Možnosti doručenia

Detský matrac do postieľky Physioform prispieva k zdraviu a pohode dieťaťa, vďaka použitiu vnútorného jadra v čistého hypoalergénneho latexu proti moliam. Jadro matraca je celé prikryté elastickým a hygienickým ochranným poťahom. Physioform podporuje telo dieťaťa tým, že sa modeluje do svojich tvarov a do polohy predpokladanej počas spánku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský matrac do postieľky Physioform prispieva k zdraviu a pohode dieťaťa, vďaka použitiu vnútorného jadru v čistého hypoalergénneho latexu proti moliam. Jadro matraca je celé prikryté elastickým a hygienickým ochranným poťahom. Physioform podporuje telo dieťaťa tým, že sa modeluje do svojich tvarov a do polohy predpokladanej počas spánku. Hygienický a prateľný vďaka odnímateľnému vonkajšiemu poťah s obvodovým zipsom na troch stranách. Podšívka je vyrobená z proti roztočovej textílie pre maximálnu ochranu a bezpečnosť novorodenca.

Výhody latexového matraca
Latex je výrobok so silnými antibakteriálnymi a hypoalergénnymi vlastnosťami, nevytvára a nezadržuje prach, pretože je to materiál, ktorý vzhľadom k svojmu chemickému zloženiu kontrastuje s množením roztočov, ako to dokazujú rôzne vedecké testy v priebehu rokov.

Alergia spôsobená roztočmi
Mnoho detí trpí alergickými ochoreniami spôsobené roztočmi, preto tento infekčný problém treba brať vážne. Vlastnosti proti roztočových matracov a vankúšov Italbaby predstavujú skutočnú stopku medzi alergiami a parazitom vďaka špeciálnemu ošetreniu tkaniny. Už po niekoľkých týždňov používania matraca alebo vankúša Italbaby ošetreného proti roztočom zaznamenáte výrazné zníženie alergických symptómov. Môžeme teda tvrdiť, že matrace a vankúše Antiacaro ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred alergénmi tohto parazita. Okrem toho, ošetrenie odolné voči roztočom má tiež fungicídne a baktericídne účinky. To umožňuje vysoký štandard zdravej pohody pre dieťa a pokoj v duši pre matku.

Suroviny používané spoločnosťou Italbaby sú certifikované spoločnosťou Oeko-Tex a podliehajú prísnym kontrolám s maximálnou kvalitou a bezpečnosťou.

Italbaby certifikát kvality

Na ochranu matraca si nezabudnite dokúpiť kvalitnú plachtu, ktoré absorbuje vlhkosť a je tiež príjemne v kontakte s jemnou detskou kožou.

Vlastnosti

  • Proti roztočom: špeciálne patentovaná úprava zabíja prach a roztoče a eliminuje predpoklad pre ich premnoženie
  • Termosenzitívny: citlivý na teplo
  • Anatomický: tvarovaná vnútorná štruktúra poskytuje dokonalú podporu pre optimálny odpočinok, pričom sa vyhýba tlaku a napätiu v kĺboch
  • Antichoking: vyrobené z materiálov, ktoré eliminujú riziko udusenia dieťaťa počas spánku
  • Antibakteriálny: Antiacaro úprava zaisťuje, že tkanina je vždy bez plesní, molí a mikroorganizmov, čo zabezpečuje zdravé pohodlie pre dieťa
  • Antialergický: ani najjemnejšia pokožka nevykazuje žiadnu reakciu pri kontakte s touto špeciálnou tkaninou
  • Umývateľný: aby sa zachovali vlastnosti tohto výrobku, snímateľný obal odporúčame prať len ručne. V prípade potreby je potrebné uprednostniť chemické čistenie
  • Spoľahlivý: výrobky Italbaby sú vytvárané s veľkou starostlivosťou a vysokou kvalitou. Kvalitné suroviny sú zárukou dlhej životnosti

Materiál
vnútorný materiál: 100% latex
vonkajšia látka: 45% bavlna polstrovaná a prešívaná. 55% polyester

Dostupné rozmery
60 x 120 x 12H cm
63 x 125 x 12H cm
70 x 140 x 12H cm

Produkty značky Italbaby sú certifikované a vyrábané v Taliansku podľa bezpečnostných noriem

Italbaby matrace Physioform

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 70 x 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg