Caramella Pure Grey prebaľovcí pult šedý

Kód: 33093
€594
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
6.7.2021

Prebaľovací pult bez vaničky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prebaľovací pult je praktické riešenie, ktoré pomôže mamičke pri prebaľovaní. Namontovaná polica vám umožní uložiť potrebné veci na dosah ruky. Keď si kúpite rám v sade, zaplatíte menej. Sada sa skladá zo stojanu, prebaľovacej podložky Pure Gray a dvoch stredne šedých košov.

Rozmer

  • výška 90 cm, šírka 56 cm, dĺžka 78 cm
  • prebaľovací pult 50 x 70 x 9 cm
  • stredný košík 30 x 30 x 22 cm

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Bez vaničky
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Kolekcia: Pure Grey
Materiál: MDF drevo
Vonkajší rozmer: 56 x 78 x 90H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.