Caramella Manhattan stolná lampa šedá

Kód: 32936
€96
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
12.8.2021

Elegantná lampa zo šedej pleteniny, zdobená štýlovým čiernym znakom. Dizajnová stolná lampa do detskej izby. Rozžiari každú detskú izbu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná lampa zo šedej pleteniny, zdobená štýlovým čiernym firemným znakom. Táto lampa bude fungovať v každej detskej izbe - ako nočná lampa, na komode alebo na okne.

Poznámka :  Produkt sa predáva bez žiarovky, špecifikácia napájania má iba informačný charakter. 

Výkon žiarovky : až 40 W

Spoločnosť Caramella navrhuje a vyrába výrobky, ktoré sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov.Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné lampy
Záruka: 2 roky
Farba: Šedá
Kolekcia: Cambridge / Manhattan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.