Caramella French polička do detskej izby biela

Kód: POLFRN
€218 €181,67 bez DPH
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
12.4.2023
Možnosti doručenia

Elegantná biela polica krásne zakončená vysokou rímsou, ktorá je charakteristickou črtou našej francúzskej kolekcie. Nevyhnutný kus nábytku v každej detskej izbe. Zavesením nad komodu, pracovný stôl alebo blízko postele vám poskytne ďalší priestor pre uloženie doplnkov alebo dekorácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná biela polica krásne zakončená vysokou rímsou, ktorá je charakteristickou črtou našej francúzskej kolekcie. Nevyhnutný kus nábytku v každej detskej izbe.

Zavesením nad komodu, pracovný stôl alebo blízko postele vám poskytne ďalší priestor pre uloženie doplnkov alebo dekorácií.

Nábytok balený v plochých baleniach vyžaduje vlastnú montáž.

Kolekcia
French line

Rozmer
šírka 110 cm
výška 30 cm
hĺbka 22,5 cm

Materiál
lakovaný pololesk MDF

Bezpečnosť
Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnostné normy EN 1727: 1998. Materiály používané pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a spĺňajú hygienické požiadavky triedy E1. Laky používané pri výrobe sú pre dieťa bezpečné. Majú hygienická osvedčenia Národného hygienického ústavu. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 o obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvere sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Postele spĺňajú bezpečnostné požiadavky európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskej normy EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Poličky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Biela
Kolekcia: French line
Materiál: Polo matné lakované MDF
Vonkajší rozmer: 110 x 22,50 x 30H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.