Caramella French polička do detskej izby biela

Kód: 33096
€190
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
16.8.2021

Elegantná polica je nepostrádateľný prvok vybavenia detskej izby. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásna biela polica ukončená vysokou rímsou charakteristickou pre francúzsku linku. Nepostrádateľný prvok vybavenia detskej izby. Zavesený nad komodou, pracovným stolom alebo v blízkosti postele poskytne ďalší úložný priestor. 

Nábytok sa dodáva v plochých obaloch na samostatnú montáž.

KOLEKCIA: French Line

ZLOŽENIE: Polomatný lakovaný MDF

VONKAJŠIE ROZMERY: šírka 110 cm, výška 30 cm, hĺbka 22,5 cm

BEZPEČNOSŤ : Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti: EN 1727: 1998. Materiály použité pri výrobe, ako napríklad MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a spĺňajú hygienické normy triedy E1. Laky použité pri výrobe sú pre deti úplne bezpečné. Majú hygienické certifikáty Národného ústavu hygieny. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 týkajúce sa obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvierka sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Detské postieľky vyhovujú bezpečnostným požiadavkám európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskych noriem EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Poličky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: French line
Materiál: Polo matné lakované MDF
Vonkajší rozmer: 110 x 22,50 x 30H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.