Caramella detská stolička prasiatko ružová

Kód: 33706
€86
Momentálne nedostupné

Roztomilá stolička v tvare prasiatka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrobené z velurového materiálu príjemného na dotyk a malých drevených nožičiek. Bude to skvelý dekoratívny prvok v každej dievčenskej izbe. 

POZNÁMKY: výrobok je vyrobený ručne, možná asymetria alebo nepravidelnosti tvaru. Nohy stoličky sú vyrobené zo surového dreva, takže môžu mať viditeľné krúžky a môžu sa mierne líšiť farbou. Dekoračné prvky na nožičkách sú vyrobené ručne, preto môžu byť po nich stopy lepidla.

Spoločnosť Caramella navrhuje a vyrába výrobky, ktoré sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov.Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.

Dodatočné parametre

Kategória: Puff taburetky a pohovky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Ružová
Rozmer: 35 cm x 40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.