Caramella French detská posteľ 90x200 cm biela

Kód: 32992
€643
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
6.5.2021

Krásna biela detská posteľ, ukončená vysokými rímsami a ozdobnými soklami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevyhnutný kus nábytku v každej detskej izbe. 

Nábytok sa dodáva v plochých obaloch na samostatnú montáž.

Odporúčané rozmery pre matrac : 200 x 90 cm

Spoločnosť Caramella navrhuje a vyrába výrobky, ktoré sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov.

Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené postele
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Kolekcia: French line
Materiál: MDF lakovaný polomat
Vonkajší rozmer: 208 cm x 100 cm x 75H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.